.

מקורה רכבת מרפסת מעקה מדרגות נטו לחיות מחמד צעצוע אנטי-סתיו חסון פוליאסטר לבן בטיחות נטו, חיצוני גן בנוטינג, רכב עכביש מטען נטו חבל בנוטינג

מקורה רכבת מרפסת מעקה מדרגות נטו לחיות מחמד צעצוע אנטי-סתיו חסון פוליאסטר לבן בטיחות נטו, חיצוני גן בנוטינג, רכב עכביש מטען נטו חבל בנוטינג

ILS 0.67

זמינות
זמין להזמנה

* אנחנו רק למכור מגן נטו, את קישוטים אחרים בתמונה הם עבור תמונה תערוכות בלבד והם לא כלול במכירה אם אתה צריך מותאם אישית גדלים וצבעים, או אם יש לך שאלות/חששות, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נהיה לשירותך בתוך 24 שעות כדי לתת לך פתרון משביע רצון. פרימיום חומר : את מרפסת רכבת נטו הוא גם עשוי עבה חסון פוליאסטר רשת כי הוא יותר עמיד ועמיד כדי לקרוע. חומר מיוחד הוא לא קל מגע אבק ולהתלכלך.14 ב, חבל עבה 4 ממ/0.* בגלל מוצרים צריך להיות לשוליים, כל גדלים של מוצרים יהיה הבדל של פלוס או מינוס 6%. קל להתקנה : השתמש בקשרי הרוכסן דרך החורים המיועדים סביב הקצוות, או דרך חורי הרשת, ולאחר מכן נעל אותו על המעקה.קל להתקנה : הוא מתאים למרפסות פנימיות וחיצוניות על ידי חיבור מעקות ברזל או עץ ומסדרונות חלונות.תכליתי הגנה נטו : משפחה מרפסת, מדרגות, פטיו סתיו הוכחה מלא מגן בטיחות נטו, מיטת ילדים, משחקים לילדים בטיחות נטו, חיצוני גדר, בניית אתר בטיחות נטו, משאית תיבת נטו כיסוי, מיכל הגנה נטו, וכו'. מדרגות בטיחות נטו לילדים : את ילד בטיחות מעקה נטו מיועד בעיקר להתקנה על מדרגות מעקה או מרפסת רכבת כדי לשמור על ילדים מלהושיט שלהם ראש וגופים דרך מעקות, לשמור על חיות מחמד / צעצועים ונעליים נופל למטה מהפער בין מעקה ברים.* בגלל הבנה שונה של זרקור והצבע של אנשים שונים, ייתכן שיש כמה צבע הבדל, אבל בטווח סביר.הגנה נטו מפרט : זרוק הוכחת נטו קוטר 8 סנטימטר/3.

המפרט

Material:
Polyester
Color:
White
Rope Thickness:
4mm
Mesh Hole Size:
8cm
Safe:
The decorative rope net uses environmentally friendly materials, non-toxic, non-radioactive, and has no impact on your child's health.
Easy to install:
It is suitable for indoor and outdoor balconies by connecting iron or wood railings and window corridors.
Multifunction Protection Net:
Family balcony, staircase, patio fall-proof full protective safety net, children's bed, children's playground safety net, outdoor fence, construction site safety net, truck box net cover, container protection net, etc.
Warm Tips:
* If you have any other size requirements, please contact us.:
* Because products need to be marginalized, all sizes of products will have a difference of plus or minus 6%.:
* Because of the different understanding of the spotlight and the color of different people, there may be some color difference, but within a reasonable range.:
* We only sell Protective net,the other decorations in the picture are for photo exhibitions only and are not included in the sale.:
Best Service for You. :
If you need to custom sizes and colors, or if you have any questions/concerns, please feel free to contact us, we will be at your service within 24 hours to give you a satisfactory solution. Thank you! :